تاریخچه و سابقه

تاریخچه و سابقه

تاریخچه و سابقه فعالیت :

مدیریت دبیرستان هورمند سرکار خانم سهیلا ضیغمی با مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی و لیسانس ریاضی، روانشناسی کودک و نوجوان ، مشاور تحصیلی و خانوادگی با بیش از سی سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش در زمینه مدیریت ، معاونت، مشاوره و تدریس در مدارس مختلف شهر تهران می باشند.

سخن مدیر:

هیچ چیز اتفاقی به دست نمی آید. تلاش امروز ، سعادت آینده ی جوانان ماست.

والدین عزیز:

نوجوانان ما در تمامی ساعات زندگی در حال یادگیری هستند در خانه، مدرسه، جامعه و فضای مجازی ...

اهداف مدرسه با همراهی و همدلی خانواده محقق خواهد شد، هدف ما پرورش صحیح همراه با آموزش دقیق است. ما به خود می بالیم که در کنار شما هستیم تا بتوانیم فرزندانمان را ابتدا صالح و بعد با مهارت و دانش به جامعه تحویل دهیم. 

والدین گرامی در نظر داشته باشید بهترین زمان پیدا کردن استعداد  در سن نوجوانی است.  ما بر آن هستیم که استعدادیابی را در این مقطع انجام دهیم و بتوانیم برای دخترانمان در این برحه راهنمای خوبی باشیم اصلا نیاز نیست همه ریاضیدان ، زیست شناس، دکتر و مهندس شوند. برخی از دانش آموزان ما هنرمندانی نامی خواهند شد اگر استعدادهایشان را بشناسیم. 

هیتلر یک نقاش ماهر بود ولی جامعه او را به سمتی سوق داد که روح لطیفش تبدیل شد به خشن ترین فرد تاریخ، فرزندان ما در کنار زندگی صحیح باید دانش اندوزی کنند، که می خواهند یک پژوهشگر ، پزشک، کارآفرین ، خطاط ، نقاش، موزیسین، ورزشکار ، فیلسوف ، روانشناس، شیمیدان و ... باشند و در کنار علاقه ی خود با لذت زندگی کنند. 

ما در این دبیرستان به آنها آموزش می دهیم که چگونه استعداد درونشان را کشف کنند و یا هنر استعداد سازی و پشتکار را پیشه ی خود نمایند.  چگونه با اعتماد به نفس پیش روند و چگونه به آرزوهای معقول خود دست یابند. مدرسه هورمند  مختص دختران است که متاسفانه روحی آسیب پذیر دارند

ما بر آن هستیم تا دختران قوی و با عزت نفس بالا بسازیم تا بتوانند در برابر ناملایمات جامعه ایستادگی کنند و بتوانند از خود دفاع کنند. مدرسه و خانواده دو بالی خواهند شد که دختران عزیزمان را به اوج برسانند.

امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top